Joanna Podczerwińska

Asia jest przesłodką dziewczynką. Niestety urodziła się z wadą wrodzoną nóżki - hemimelią strzałkową. Charakteryzuje się ona brakiem kości strzałkowej, jednocześnie występuje nierówność kończyn oraz deformacja stopy. Wada ta występuje raz na 250 tys. urodzeń. W skrócie mówiąc nie mam kości strzałkowej w prawej nóżce. Jej nóżka była zdeformowana, kość udowa oraz piszczelowa krótsza oraz brakowało jej jednego paluszka w stópce, która była koślawa. Jedyną szansą na to by mogła chodzić jest przejście kilku kosztownych operacji.
Asia ma za sobą tych operacji już kilka, jednak ciągle konieczne są kolejne, Ciągle też prowadzona jest rehabilitacja.

Joanna Podczerwińska

Umieść ten kod QR na materiałach promocyjnch. Dzięki niemu darczyńcy będą mogli wpłacać swoje darowizny dla Joanna Podczerwińska.