Liczba wpłat: 3

Lucyna piotrowska

Od ponad roku zmaga się z chłoniakiem.   Kilkanaście cykli chemioterapii nie przyniosło poprawy, wręcz przeciwnie - rak z nieagresywnej formy przeobraził się w agresywną, W tej chwili ratunkiem jest leczenie kmplementarne, pozwalające odbudować organizm. Jest bardzo drogie i nierefundowane przez NFZ.
Dlatego rodzina zdecydowała się prosić o wsparcie. Zawsze chętni do pomocy, wspierający różne akcje charytatywne - wielokrotnie te prowadzone przez Fundację im. Adama Worwy,  teraz oni potrzebują naszej pomocy.
Nie bądź obojętny, Pomóż Lucynie cieszyć się pełnią życia.

Lucyna Piotrowska

Umieść ten kod QR na materiałach promocyjnch. Dzięki niemu darczyńcy będą mogli wpłacać swoje darowizny dla Lucyna Piotrowska.