Klaudia i Kuba Mistarz

Jesteśmy rodzicami trójki dzieci, w tym dwoje to osoby niepełnosprawne Klaudia ma lat 17, Michał (jest zdrowy) - lat 14 i Kuba lat 11. Klaudia i Kuba cierpią na MPDZ oraz zaburzony rozwój mowy. Klaudia jest obecnie po operacji palucha koślawego. Córka jest po wielu operacjach między innymi: nakłuwanie achillesów, nacinanie przywodzicieli, SDR-selektywna rizotomia tylna, zdrutowanie dwóch bioder, nacięcie pod kolanami i rekonstrukcja stopy. Obecnie Klaudia porusza się na wózku.

Zaopatrzona jest w ortezy, żeby wzmocnić stopy. Klaudia wymaga codziennej, drogiej rehabilitacji neurorozwojowej, neurologopedy oraz psychologa. Kubuś również jest po wielu operacjach: nacięcie przywodzicieli, nacinanie achillesów, transfer

mięśnia prostego, SDR- selektywna rizotomia tylna. Kuba również porusza się na wózku. Zaopatrzony jest w ortezy. Kuba ze względu na skokowy wzrost potrzebuje bardzo intensywnej rehabilitacji, rozciągania przykurczy prawej nogi, zajęć z neurologopedą, basenu oraz rozmów z psychologiem. Po ostatniej wizycie w Łodzi u Pana Doktora Flonta dowiedzieliśmy się, że teraz musimy podjąć walkę. W przeciwnym razie syn będzie miał do operacji biodro, kolano i stopę. Wskazaniem jest pionizowanie dziecka, dwa razy dziennie po 45 minut a także rozciąganie przykurczy. Obiecaliśmy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby uniknąć operacji. Jednak wiąże się to z ogromnymi kosztami dlatego z całego serca prosimy o pomoc. Michaś jest zdrowym, silnym chłopcem. Jego jedynym marzeniem jest, żeby rodzeństwo było zdrowe i żeby mógł zagrać mecz ze swoim bratem. Dlatego walczymy każdego dnia o sprawność dzieci i lepsze jutro.

Klaudia i Kuba Mistarz

Umieść ten kod QR na materiałach promocyjnch. Dzięki niemu darczyńcy będą mogli wpłacać swoje darowizny dla Klaudia i Kuba Mistarz.