Damian i Dorota Halama

Choroba, z którą się zmagają Dorota i jej syn Damian nazywa się parapareza. Jest to choroba rdzenia kręgowego, która objawia się dwoma postaciami - w przypadku pani Doroty i jej syna jest to spastyka - nazywana inaczej niedowładem nóg. Pani Dorota ma trzech synów, niestety jej najmłodszy syn  - Damian odziedziczył tę chorobę po Mamie - zmagają się z nią wspólnie od wielu lat. Jedynym ratunkiem dla nichjest bardzo intensywna rehabilitacja, która tak naprawdę ratuje ichprzed wózkiem inwalidzkim.
Dla wsparcia rehailitacji dzięki ludziom dobrej woli został zakupiony zestaw dwóch kombinezonów
EXOPULSE MOLLI - za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

Damian i Dorota Halama

Umieść ten kod QR na materiałach promocyjnch. Dzięki niemu darczyńcy będą mogli wpłacać swoje darowizny dla Damian i Dorota Halama.