Kamilka Gil

Kamilka urodziła się 1 października 2020 roku. W około 15miesiącu życia była dużo słabsza od brata bliźniaka,  wzmacnianie i rehabilitacja nie przynosiły oczekiwanych efektów. Po badaniach w kierunku SMA… okazało się, że dziewczynka cierpi na tę straszną chorobę. Stan Kamilki jest coraz gorszy. Nie chodzi, traci równowagę, jej postawa jest coraz mniej stabilna. Pomóc może nierefundowana terapia genowa. Bardzo droga – jej koszt to 10 mln złotych. Najgorsze jest to, że leczenie najdroższym lekiem świata, czyli przyjęcie terapii genowej powinno być maksymalnie do momentu, w którym dziecko ma 13 i pół kilograma. Kamilka w tym momencie waży 11 kilogramów. Oznacza to, że jest krytycznie mało czasu na zebranie ponad 10 milionów złotych na leczenie!

W zbieranie funduszy na lek dla Kamilki włączyło się wiele osób na Podhalu. Jednak na jej koncie jest wciąż tylko ok 3mln zł. Pozostaje do zebrania 7 mln.

Każda złotówka, która trafi do puszki fundacji dla Kamilki będzie przekazana na leczenie dziecka.

Kamilka Gil

Umieść ten kod QR na materiałach promocyjnch. Dzięki niemu darczyńcy będą mogli wpłacać swoje darowizny dla Kamilka Gil.