Kolejne Spotkanie przy Ruczaju już 8.10.2015r.

Zapraszamy na wernisaż prac rodziny Olbrychtowiczów – 8 października 2015r, godz. 18.00 – Restauracja Ruczaj.

Spotkania przy Ruczaju to cykliczne spotkania, w trakcie których dobro łączy się z pięknem. Artyści wystawiający swe prace w Galerii Ruczaj, przekazują jedną z nich na rzecz Fundacji im. Adama Worwy.

Jednocześnie przy każdym wernisażu istnieje możliwość wsparcia działań Fundacji czy to poprzez wrzucenie datku do skarbony, czy – wykupienie cegiełki. Za wszelką pomoc – DZIĘKUJEMY.

Tym razem gościć będziemy rodzinę Olbrychtowiczów.

Teresa Olbrychtowicz – absolwentka APS w Krakowie, Wydział Architektury Wnętrz. Zajmuje się tkaniną artystyczną.

Jerzy Olbrychtowicz – absolwent ASP w Krakowie, Wydział Architektury Wnętrz. Prowadzi Studio Meblowe.

Anna Olbrychtowicz – Morajko, Absolwentka UP, Wydział Grafiki. Prowadzi własną firmę.

Maria Olbrychtowicz, studentka ASP w Krakowie, Wydział Intermedia. Zajmuje się szeroko pojętą sztuką dźwięku i sztukami wizualizacji.

Ania Aldrich – absolwentka Dutchess Community College – Wydział Sztuki. Zajmuje sie grafiką, malarstwem i tkactwem.

Joanna Lang – absolwentka Politechniki Krakowskiej, Wydział Architektury. Zajmuje sie projektowaniem i realizacją odzieży.

Irena Lang – absolwentka ASP w Krakowie, Wydział Architektury Wnętrz. Współwłaścicielka firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz.

Serdecznie zapraszamy!

zaproszenie