Świętowanie Dnia Kobiet

Dziś imieniny obchodzi bardzo wyjątkowa osoba z naszego zespołu - Krysia Fąfrowicz, Krysia, sama zmagając się z chorobą i różnymi przeciwnościami, zawsze pamięta o innych i zaraża chęcią pomocy osoby z różnych środowisk., Koordynuje akcję Pola Nadziei i współpracę ze szkołami, organizuje i współorganizuje liczne akcje pomocy naszym podopiecznym.

Dziękujemy Krysiu - niech otacza Cię dobro i piękno. Bądź szczęśliwa.

Dzięki Krysi Dzień Kobiet świętowałyśmy razem z paniami z Kół Gospodyń Wiejskich - z Maruszyny, Skrzypnego, Bańskiej Niżnej Boru, Skawy, Lasku, Łopuszny, Nowej Białej, Obidowej, Gronkowa, Harklowej, Zaskala.

Była to wspaniała okazja, by podziękować za dotychczasową współpracę i poprosić o dalszą. Panie poproszone o pomoc zawsze chętnie wspierają nasze działania i jest to coś, co nas bardzo buduje.

Spotkanie uświetnił zespół góralski - dziękujemy z całego serca panom Marcinowi, Kubie, Mateuszowi i Pawłowi.

Nasze spotkanie zostało przygotowane przez pracowników nowo powstałego Zakładu Zaktywności Zawodowej Od_Nowa w Nowym Targu. Pyszne ciasta, drobne przekąski, a także coś na ciepło oraz małe upominki to pierwsza okazja, by pokazać swoje umiejętności.

Miałyśmy wśród gości jedynego rodzynka - pana Rafała Gała Dlaczego?

Otóż pan Rafał Gał po raz kolejny z okazji Dnia Kobiet przyjął nasze podopieczne i zadbał o ich piękne fryzury. Ten piękny gest dobroci, który po raz kolejny rozpromienił niejedną buzię sprawia, że osoby, które często w swoim życiu czują się wykluczone, mają szansę poczuć się wyjątkowo.