Aktualności

Żonkilowy Rajd

IX ŻONKILOWY RAJD ROWEROWY przeszedł do historii.

Było fantastycznie! 40 uczniów ze szkół: Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 5 w Nowym Targu, Szkola Podstawowa w Ludźmierzu i Szkola Podstawowa w Krauszowie wraz ze swoimi opiekunami: Anną Zabrzeską Nowak, Pauliną Szal, Grzegorzem Denenfeldem, Agnieszką Maciol, Lesławem Wesół, Agnieszką Brynkus, Sylwią Sonder, Dominiką Ustupską po błogosławieństwie udzielonym przez księdza Marcina przed kościołem św. Katarzyny wyruszyło w Rajd Nadziei po naszych nowotarskich przepięknych ścieżkach rowerowych. Pogoda dopisała, humory także, a gościem honorowym był Karol Bryniarski, uczestnik wielu tegorocznych pogadanek i to on wręczał młodzieży upominki przekazane przez Urząd Miasta.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu. Dziękujemy dyrektorom i nauczycielom – to Wy budujecie wrażliwość w młodym pokoleniu i dajecie nam przez to siłę i motywację do działania. Dziękujemy za wsparcie Urzędowi Miasta Nowy Targ, Firmie Supermarket Rajski, Podhalańskiemu Centrum Dystrybucji Salami Sp.J., i Nadleśnictwu Nowy Targ.
Dziękujemy Ewelinie – mamie Karola, dzięki której Karol mógł do nas dołączyć i spędzić z nami trochę czasu, a także Paulinie.
Do zobaczenia na X jubileuszowym Rajdzie Rowerowym!!!

Partnerzy / Sponsorzy

  • MCK
  • Nowy Targ
  • Wojas
  • 1 LO
  • Podhale24
  • Tygodnik Podhalański

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.