Aktualności

Mistrzowskie Strzyżenia po raz drugi w Krakowie

Już po raz drugi MISTRZOWSKIE STRZYŻENIA DLA KAMILKI odbędą się w Krakowie. Dzięki naszemu wspaniałemu Rafałowi Gał – członkowi CMC Poland – Fryzjersko – kosmetyczna Reprezentacja Polski, do akcji pomocy dziewczynce włączyło się już wiele osób ze świata kosmetyczno-fryzjerskiego. Wspaniali fryzjerzy, mistrzowie w swoim fachu, chcą dzielić się swoim talentem i w ten sposób pomóc w pozyskaniu funduszy na leczenie małej góraleczki.

Tym razem zapraszają Łukasz Chlupka i Kamil Woliński.

W ich salonie Chlupka&Woliński Fryzjerstwo na ulicy Podwale 2/1 w Krakowie, w niedzielę 17 września 2023r od godziny 10:00 do 17:00 odbędą się MISTRZOWSKIE STRZYŻENIA dla Kamilki. To nie tylko okazja, by odświeżyć swój wygląd, ale także, by włączyć się w pomoc i wsparcie dla dziecka. Cała zebrana kwota zostanie przekazana na leczenie dziewczynki.

Kamilka Gil ma 3 latka i choruje na SMA – rdzeniowy zanik mięśni. Bardzo droga terapia genowa jest jedynym ratunkiem. Trzeba ją wykonać, zanim dziewczynka osiągnie wagę 13 kg. Obecnie waży już ponad 11 kg. Czasu coraz mniej, a do zebrania nadal ponad 3 mln! Szykujcie się na mnóstwo atrakcji.Będzie przewidziana strefa dla dzieci, by rodzice mogli spokojnie skorzystać z usługi. Warto pomagać

Razem możemy zdziałać naprawdę wiele!
Poniżej kody QR do zeskanowania w aplikacji bankowej.

 https://zrzutka.pl/ynte28link do szybkiej zrzutki wspierającej niedzielne wydarzenie

 

Partnerzy / Sponsorzy

  • MCK
  • Nowy Targ
  • Wojas
  • 1 LO
  • Podhale24
  • Tygodnik Podhalański

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.