Finał akcji POLA NADZIEI

​Po raz 9 zapraszamy na Żonkilowy Marsz Nadziei - marsz mający pokazać naszą jedność z tymi, którzy są w trudnym - terminalnym okresie życia.

Zapraszamy wszystkich, którym bliska jest idea opieki hospicyjnej. Dla nas to marsz, który kończy się, jak co roku przepięknym koncertem, zorganizowanym przez nowotarski GOSZCZ.

Dla chorych i ich rodzin - to świadomość, że nie są sami. Że młodzi, zdrowi, ale także starsi - o otwartych sercach  są otwarci na ich potrzeby i chcą ich wspierać.

Nowotarskie POLA NADZIEI wspierają bezpłatną rehabilitację w domach u najciężej chorych. To dzięki Wam możemy nieść pomoc innym.

D Z I Ę K U J E M Y!