Mikołajki - dziękujemy :)

Za nami kolejna edycja akcji – „Mikołaj dla dzieci fundacji”. W tym roku wspólnie z darczyńcami przygotowaliśmy 100 paczek dla naszych najmniejszych podopiecznych i ich rodzeństwa. Jest to dzień pełen uśmiechu i co najważniejsze spotkania z Wami, naszą fundacyjną rodzinką.

Dziękujemy sponsorom, którzy pomogli nam zorganizować to wyjątkowe spotkanie – HPSP Samopomoc Chłopska za przekazane napoje, firmie Pan Steskal – Słodkie Studio – za przekazane pierniczki do dekorowania, piekarni Trzcińscy i piekarni – ciastkarni Piotr Żarnecki – za słodki poczęstunek, Restauracji Ruczaj – za ciepłe przyjęcie i poczęstunek.

Dziękujemy artystom – studentom I roku aktorstwa Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie za przygotowanie wspaniałego występu. Dziękujemy panom Szymonowi Pyzowskiemu i Maciejowi Gębaczowi – za cudne zdjęcia.

Największe podziękowania kierujemy w stronę naszych darczyńców, którzy wspólnie z Mikołajem przygotowali prezenty dla naszych milusińskich:
* Szkoła Podstawowa w Niedzicy, * Szkoła Podstawowa w Szlembarku, * Szkoła Podstawowa w Dębnie, * Szkoła Podstawowa w Bańskiej Niżnej, *Szkoła Podstawowa w Leśnicy Groń, *Szkoła Podstawowa w Ludźmierzu, *Szkoła Podstawowa w Łapszach Wyżnych, *Szkoła Podstawowa w Maniowach, * Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targu, * Szkoła Podstawowa nr 5 w Nowym Targu, *Szkoła Podstawowa w Podczerwonem, *Szkoła Podstawowa w Rabie Wyżnej, *Szkoła Podstawowa w Rokicinach Podhalańskich, *Szkoła Podstawowa w Skrzypnem, *Szkoła Podstawowa w Sromowcach Niżnych, *Szkoła Podstawowa w Sromowcach Wyżnych, *Szkoła Podstawowa w Bańskiej Wyżnej, *Zespół Szkolno-Przedszkolny we Frydmanie, *Zespół Szkół w Jabłonce, *Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Targu, *Szkoła Podstawowa w Ratułowie,* I Liceum Ogólnokształcące im. Seweryna Goszczyńskiego, *Branżowa Szkoła 1Stopnia ZDZ w Krakowie z siedzibą w Czarnym Dunajcu,.

Nie byłoby tego wydarzenia, gdyby nie ciężka praca naszych cudownych biurowych aniołów – Ilonki, Marysi, Krysi i Moniki, które wraz z panią prezes Anną Zgierskią zadbały o każdy szczegół tego wyjątkowego wydarzenia – im również należą się wielkie podziękowania.