Wypożyczalnia

WYPOŻYCZALNIA MIEŚCI SIĘ W DOMU KATECHETYCZNYM PRZY PARAFII NSPJ W NOWYM TARGU.

CZYNNA JEST W PON. 15 – 17.

W RAZIE POTRZEBY – PROSZĘ DZWONIĆ – 664- 782 296


Wypożyczalnia działa od lutego 2010 roku. Poza koncentratorami przez pierwsze 3 miesiące wypożyczenie sprzętu jest bezpłatne.  Z uwagi na to, że często sprzęt zalegał w domach, wprowadziliśmy odpłatność po pierwszych trzech miesiącach. Jest ona znacznie niższa niż w wypożyczalniach komercyjnych.  Zdajemy sobie sprawę, że choroba, zwłaszcza ciężka i przewlekła wiąże się z ogromnymi kosztami i każdy dodatkowy wydatek może być nie lada ciężarem. Chcemy, by skorzystać z niej mógł każdy chory.  W sytuacjach bardzo trudnych prosimy o złożenie prośby o odstąpienie od pobierania opłaty, potwierdzone zaświadczeniem z OPS.

Sprzęt rehabilitacyjny może bardzo ułatwić opiekę nad chorym a jemu samemu – może dać odrobinę niezależności i komfortu.

Posiadamy:

łóżka rehabilitacyjne elektryczne – sterowane pilotem
koncentratory tlenu
ssaki elektryczne
chodziki
ławeczki nawannowe
wózki
podnośnik wannowy
krzesła toaletowe
skutery, wózki elektryczne
i inne
Odpłatnie wypożyczamy również SZYNY REHABILITACYJNE i rowerki rehabilitacyjne. 

Większość sprzętu jest u chorych.

Sprzęt dokupujemy w miarę zgłaszanych potrzeb i możliwości finansowych.  Z powodu ogromnych potrzeb zmieniliśmy formę wypożyczania sprzętu – jest on wypożyczany bezpłatnie na okres trzech miesięcy z możliwością przedłużenia umowy do jednego roku.

 W tym czasie służymy pomocą w pozyskaniu dofinansowania zakupu potrzebnego sprzętu.

Formularz kontaktowy

Partnerzy / Sponsorzy

  • MCK
  • Nowy Targ
  • Wojas
  • 1 LO
  • Podhale24
  • Tygodnik Podhalański

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.