Wyniki konkursów

Wyniki konkursów

Protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej
KONKURS PLASTYCZNY NA ŻONKILOWĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ
Dnia 1 grudnia 2015 roku w Nowym Targu zebrała się Komisja Konkursowa celem rozstrzygnięcia konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną
Skład Komisji Konkursowej:
1. Anna Dziubas – Artysta plastyk, Kierownik Galerii „Jatki”
2. Teresa Olbrychtowicz – Artysta plastyk
3. Marcin Stawicki – Artysta plastyk
Na konkurs nadesłano 146 prac z placówek oświatowych z Nowego Targu, Harkabuza, Rokicin Podhalańskich, Krościenka, Szczawnicy, Łapsz Wyżnych, Tymbarku, Sromowiec Niżnych, Jabłonki, Kluszkowiec, Waksmundu, Klikuszowej, Rogoźnika, Raby Wyżnej, Maniów, Krościenka, Trybsza, Bańskiej Wyżnej, Sromowiec Wyżnych
Komisja przyznała następujące nagrody w 3 kategoriach wiekowych:

I.  Przedszkole i Szkoła Podstawowa do IV klasy

Nagroda: Oliwia Regiec, klasa IV SP Sromowce Niżne
Nagroda: Lena Chryc Ia, SP Kluszkowce
Nagroda: Magdalena Pojedzinka, klasa I, SP Łapsze Wyżne
Wyróżnienia:
1. Liwia Zontek, klasa I SP Kluszkowce
2. Julia Czaja, klasa IV, SP Krościenko
3. Kacper Łapsa, klasa IV, SP 3 Nowy Targ
4. Wojciech Darczuk, klasa IV SP Obidowa
5. Anna Dębska, klasa II, SP Sromowce Wyżne

II. V-VI klasa Szkoły Podstawowej, Gimnazjum
Nagroda: Karolina Olesińska, klasa IIIb ZS – Gimnazjum w Jabłonce
Nagroda: Zuzanna Zachwieja, klasa VIa, SP Kluszkowce
Nagroda: Sylwia Niemiec, klasa II Gimnazjum, ZSPiG w Waksmundzie
Wyróżnienie:
1. Patrycja Blańda, klasa VIa, SP Kluszkowce
2. Jakub Trzebunia, klasa V, SP Rogoźnik
3. Gabriela Lach, klasa VIa, SP 3 Nowy Targ
4. Justyna Szostak, klasa I gimnazjum, ZSPiG Bańska Wyżna
III. Szkoła ponadgimnazjalna

Wyróżnienie: Dominika Grywalska, LO Krościenko

 

Protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej
KONKURS PLASTYCZNY NA ŻONKILOWĄ DEKORACJĘ ŚWIĄTECZNĄ
Dnia 1 grudnia 2015 roku w Nowym Targu zebrała się Komisja Konkursowa celem rozstrzygnięcia konkursu na najpiękniejszy stroik lub dekorację bożonarodzeniową.
Skład Komisji Konkursowej:
1. Anna Dziubas – Artysta plastyk, Kierownik Galerii „Jatki”
2. Teresa Olbrychtowicz – Artysta plastyk
3. Marcin Stawicki – Artysta plastyk
Na konkurs nadesłano 72 prac z placówek oświatowych z Nowego Targu, Harkabuza, Rokicin Podhalańskich, Krościenka, Szaflar, Tymbarku, Sromowiec Niżnych, Jabłonki, Kluszkowiec, Waksmundu, Klikuszowej, Rogoźnika, Raby Wyżnej, Maniów, Trybsza, Sromowiec Wyżnych
Komisja przyznała następujące nagrody w 3 kategoriach wiekowych:
I. Przedszkole i Szkoła Podstawowa do IV klasy

Nagroda : Dawid Galas, kl III SP Kluszkowce
Nagroda: Kamil Matoniak kl. I SP w Trybszu
Nagroda: Lena Kurek Ic, Szkoła Podstawowa w Rabie Wyżnej
Nagroda: Weronika Mrugała III b, SP 3 Nowy Targ
Wyróżnienia
1. Zatłokiewicz Martyna, klasa III, SP Maniowy
2. Monika Mirga, klasa IIa, ZSPiG w Szaflarach
3. Dominik Bańkosz, klasa II, SP Sromowce Wyżne – za nową formę w całym konkursie
4. Gabriela Dyrcz, SP w Rabie Wyżnej

II. V-VI klasa Szkoły Podstawowej, Gimnazjum
Nagroda: Szymon Truty, klasa III c, Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Klikuszowej
Nagroda: Karolina Jagieło, Klasa V, SP w Sromowcach Niżne
Wyróżnienia
   1.  Piotr Broźny, klasa Ib Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Klikuszowej
2.  Małgorzata Silan, klasa VI, SP w Trybszu
3.  Wyróżnienie: Natalia Kiczka, klasa Vb, SP 2 Nowy Targ
4.  Wyróżnienie: Marcelina Bieniek, klasa VI, SP w Harkabuzie
III. Szkoła ponadgimnazjalna
Wyróżnienie: Klaudia Cygal, ZS w Tymbarku