wooden signpost near a path and sunrays

Psychoonkologiczne warsztaty grupowe w Zakopanem

wooden signpost near a path and sunrays

ZRÓB TO DLA SIEBIE. JAK AKTYWNIE UCZESTNICZYĆ w DRODZE do ZDROWIA i JEGO UTRZYMANIA?

Jedna z pacjentek napisała, że „choroba nowotworowa to ciężka walizka, którą ciągniemy za sobą i która spowalnia nasze kroki”.

Niezależnie od tego, czy jesteś tuż po diagnozie, czy w trakcie leczenia, czy po jego zakończeniu, w każdym momencie możesz sam/sama zdecydować, co w tej walizce umieścić: co może się przydać, a co będzie ciążyć w dalszej drodze.

Uzdrowienie oznacza przywrócenie harmonii całego Ciebie. Każdy człowiek ma siły drzemiące w jego głębi, które mogą pomóc w zdrowieniu. To mechanizmy obronne organizmu. Żeby zadziałać muszą zostać zbudzone. Nie zastąpią medycyny, ale mogą być jej uzupełnieniem.

Możesz aktywnie uczestniczyć w swojej drodze do zdrowia i jego zachowania.

Uzdrowienie oznacza przywrócenie harmonii całego Ciebie. Każdy człowiek ma siły uzdrawiające drzemiące w jego głębi. To mechanizmy obronne organizmu. Żeby zadziałać muszą zostać zbudzone. Nie zastąpią medycyny, ale mogą być jej uzupełnieniem.

Jak zbudzić i wzmacniać własne siły uzdrawiające w trakcie choroby i leczenia oraz po leczeniu ?

Na to pytanie i na wiele innych będziemy szukać odpowiedzi podczas WARSZTATÓW PSYCHOONKOLOGICZNYCH.

Zapraszamy do ZAKOPANEGO. Przyjedź i spędź 4 dni :

• Odpocznij w otoczeniu natury, ciesząc się wiosną w polskich Tatarach.

• Naucz się, jak budować wewnętrzny spokój oparty na zgodzie na siebie oraz swoje życie.

• Spotkaj się z innymi – w grupie jest ogromna moc, z której możemy czerpać niezmierzone siły do życia, pomysły, o których wcześniej w ogóle by się nie pomyślało.

Miejsce: ZAKOPANE, Hotel FIAN, ul. Tytusa Całubińskiego 38

Termin: 18 – 22 maja 2016/od obiadu w środę do śniadania w niedzielę – 4 doby/

Dla kogo:

• dla osób, które chorują na raka lub inną chorobę przewlekłą,
        • dla osób, które chorowały /są po zakończonym leczeniu/,
        • dla osób bliskich, wspierających osoby chore /mogą przyjechać same/.

Koszt:360 zł

za 4 doby /90zł nocleg w pokoju dwuosobowym z całodziennym wyżywieniem/

wszystkie zajęcia grupowe, sesje indywidualne i dodatkowe atrakcje są nieodpłatne
Organizator:

Fundacja im. A.Worwy w Nowym Targu i Pracownia Psychologii Praktycznej Beata Pachońska w Krakowie

www.fundacja.worwa.pl i www.psychologiapraktyczna.pl

Ilość miejsc ograniczona do 15 osób

Zapisy: telefonicznie: (18) 26 657 30
lub drogą mailową: fundacja@worwa.pl

Kontakt: beata.pachonska@teraz.krakow.pl lub 502 196 380
(18) 26 657 30 fundacja@worwa.pl

Po otrzymaniu informacji, że zostali Państwo wpisani na warsztaty prosimy o wpłatę

360 zł za osobę

na konto:

Konto: 77 1240 5136 1111 0010 2991 8721  Fundacja im. Adama Worwy Al. 1000-lecia 44 / 34-400 Nowy Targ / KRS 0000345171 /

W przypadku niezebrania odpowiednio licznej grupy /minimum 8 osób/ warsztaty się nie odbędą a organizatorzy zwracają wpłatę.

Program:

Dzień pierwszy – środa

Przyjazd i zakwaterowanie
14.00 obiad
15.00 – 18.30 zajęcia praktyczne z psychoonkologiem: MAPA ZDROWIA i 10 umiejętności, które podnoszą jakość życia
19.00 kolacja
Po kolacji wieczorek zapoznawczy dla chętnych
Dzień drugi – czwartek
8.30 śniadanie
9.30 – 13.30 zajęcia praktyczne z psychoonkologiem: JAK WPŁYWAĆ NA SWOJE EMOCJE?
15.30 – 17.30 zajęcia praktyczne z psychoonkologiem: NAUKA ZDROWEGO MYŚLENIA
19.00 kolacja
Po kolacji czas na spotkania indywidualne – dla chętnych
Dzień trzeci – piątek