Co u Kamila

„13 miesięcy do pełnoletności…

Z powodu szybkiego postępu choroby lekarze zdecydowali o zmianie programu leczenia Kamila. Immunoterapia, której miał zostać poddany, została przesunięta na okres późniejszy. Od 24 kwietnia Kamil bierze leki, mające na celu szybsze opanowanie choroby. Za leki te na szczęście nie musimy płacić, a są one jeszcze droższe niż immunoterapia. Jednak inne koszty, które ponosimy związane z leczeniem i tak są bardzo duże. W każdej chwili organizm Kamila może przestać tolerować podawane aktualnie leki. Wówczas niezbędne będą ofiarowane przez Państwa pieniądze. Za pomoc, wsparcie, dobre słowo i wpłaty serdecznie dziękujemy.

Beata i Grzegorz – rodzice Kamila”

Bardzo dziękujemy za wielkie zaangażowanie w pozyskanie funduszy na leczenie Kamila. Za zbiórki, za wpłaty oraz za piękny koncert zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 oraz II Liceum Ogólnokształcące a w szczególności panią Ewę Garbacz.  – Fundacja im. Adama Worwy